دستورالعمل ثبت نام مصاحبه آزمون دکتری پیام نور اعلام شد

پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۸

دستورالعمل ثبت نام در سامانه مصاحبه آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری سال ۹۸ دانشگاه پیام نور اعلام شد.

به گزارش ایسنا، مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور اعلام کرد به منظور رفاه حال داوطلبان و سرعت بخشیدن به روند برگزاری مصاحبه علمی لازم است معرفی شدگان به مصاحبه علمی دانشگاه پیام نور قبل از روز مصاحبه تعیین شده و حضور در مراکز دانشگاه ، به سامانه مصاحبه دوره دکتری به آدرس اینترنتی http://phdreg.pnu.ac.ir/account/loginform (با مرورگر فایرفاکس و یا کروم) مراجعه نموده و نسبت به تکمیل و ارسال مدارک اقدام کنند.

داوطلبان باید با ورود به سامانه مصاحبه، با استفاده از کد ملی به عنوان نام کاربری و شماره داوطلبی به عنوان کلمه عبور نسبت به بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند همچنین
در هنگام بارگذاری مدارک، به موارد قید شده از قبیل فرمت و یا حجم پیشنهادی برای ارسال مدارک، دقت لازم به عمل آید.

تصویر مدارک مورد نیاز که باید در سامانه بارگذاری شود شامل:

صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات ارسال صفحه توضیحات الزامی است.)، کارت ملی، مدارک تحصیلی اعم از کارشناسی و کارشناسی ارشد با قید معدل (دارندگان مدارک کارشناسی ناپیوسته ملزم به ارائه اصل و تصویر مدرک کاردانی و کارشناسی با "قید معدل" یا ریز نمرات دارای معدل می‌باشند.)

تبصره: در صورتیکه مدارک تحصیلی فاقد معدل باشد، ارائه اصل ریز نمرات یا گواهی معدل ممهور به مهر محل تحصیل یا گواهی جهت تائید معدل الزامی است؛ درغیر این صورت امتیاز مدرک تحصیلی قابل محاسبه نمی‌باشد.
کارت پایان خدمت ویژه برادران، کارنامه اعلام نتایج انتخاب رشته، مدارک ایثارگری و رزمندگان (بر اساس مفاد مندرج در بند مرتبط با سهمیه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری سال ۹۸)
حکم کارگزینی (مخصوص استفاده از سهمیه مربیان). استفاده از سهمیه مربیان بر اساس مفاد مندرج در بند مرتبط با سهمیه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری سال ۹۸، صرفاً مختص اعضا محترم علمی رسمی آزمایشی – قطعی می‌باشد.
گواهی استمرار همکاری (مخصوص استفاده از سهمیه مربیان)
عکس پرسنلی جدید
مدارک پژوهشی اعم از صفحه مشخصات پایان نامه کارشناسی ارشد، صفحه مربوط به شناسنامه مقاله یا کتاب چاپ شده.
مدارک مربوط به آزمون‌های زبان انگلیسی (با اعتبار حداقل ۲ سال) مانند:
(MSRT), (TPNU), (MCHE), (IELTS Equivalent), (TOEFLE PBT),
(TOLIMO), (TOEFLE IBT), (TOEFLE Computer)
فیش واریزی هزینه مصاحبه به مبلغ ۷۰۰ هزار ریال به شماره حساب ۲۱۷۸۶۰۹۰۰۱۰۰۷ بانک ملی شعبه بنفشه (قابل واریز در کلیه شعب) بنام دانشگاه پیام نور.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، پس از اتمام مرحله بارگذاری مدارک، ضروری است داوطلب نسبت به تائید و ثبت نهایی مدارک ارسالی در سامانه اقدام و پیغام سبزرنگ "درخواست شما با موفقیت ثبت شد" را رؤیت نماید.

همچنین داوطلب لازم است در روز مراجعه برای مصاحبه، پرینت نهایی ثبت نام در سامانه مصاحبه را همراه داشته باشند. یادآور می‌شود پذیرش داوطلب منوط به ثبت نام در سامانه مصاحبه بوده و در روز مراجعه صرفاً از افرادی مصاحبه بعمل خواهد آمد که مدارک خود را بارگذاری کرده باشند.

داوطلبان باید ضمن بارگذاری تصویر کلیه مدارک در سامانه، اصل مدارک ارسالی را در روز مصاحبه به همراه داشته و هر مدرکی که اصل آن ارائه نشود، در کمیته مصاحبه کنندگان قابل ارزیابی نخواهد بود.

نظرات کاربران

شما میتوانید نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
حروف بزرگ و کوچک یکسان است.