بارش جدید در راه است؛ سامانه از غرب می‌آید | دمای ۳۰ درجه برای تهران

جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

همشهری آنلاین: کارشناس سازمان هواشناسی کشور از ورود یک سامانه بارشی جدید که فردا، ۱۴ اردیبهشت از شمال غرب و غرب کشور وارد می شود، خبر داد. وی از افزایش دمای تهران به ۳۰ درجه سانتیگراد خبر داد

فریبا گودرزی در گفت و گو با ایرنا گفت: امروز، ۱۳ اردیبهشت، شمال غرب، غرب، دامنه‌های زاگرس و استان‌های لرستان، مرکزی، ارتفاعات کرمان و ارتفاعات البرز بارش پراکنده و گاهی همراه با رعد و برق را دارند.

به گفته وی، روز شنبه با ورود سامانه بارشی جدیدی از شمال غرب و غرب کشور، بارش باران و رگبار همراه با رعد و برق و وزش باد برای شمال غرب، غرب، جنوب غرب، غرب و مرکز کشور، دامنه‌های البرز مرکزی و غرب سواحل دریای خزر پیش‌بینی می شود.
گودرزی خاطر نشان کرد : روز شنبه بارش‌های محدودی نیز در شمال شرق کشور، شرق دریای خزر و ارتفاعات شرقی البرز پیش‌بینی می‌شود.
این کارشناس سازمان هواشناسی یادآور شد: بارش‌ها در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه و غرب زنجان شدت بیشتری خواهد داشت.
گودرزی اضافه کرد: روزهای شنبه و یکشنبه کاهش محدود دما در سواحل شمالی دریای خزر پیش‌بینی می‌شود.

وی آسمان تهران را برای امروز کمی ابری و بعداز ظهر با افزایش ابر و گاهی با وزش باد پیش بینی کرد؛ کمینه دمای هوای تهران امروز ۱۸و بیشینه دمای هوا ۲۸ درجه سانتیگراد بالای صفر ذکر کرد.
این کارشناس هواشناسی خاطر نشان کرد: روند افزایشی دما برای تهران همچنان ادامه دارد و روز شنبه به ۳۰ درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد و این راهم اضافه کرد، روند افزایشی دما در غالب مناطق کشور تا روز شنبه (فردا) ادامه دارد.

برچسب‌ها:
نظرات کاربران

شما میتوانید نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
حروف بزرگ و کوچک یکسان است.